Filtrace olejů

Naše firma je schopna začleněním účinné mikro filtrace docílit odstranění mechanických nečistot z hydraulického oleje do velikosti až 1µm. Dále jsme schopni odstranit volnou i vázanou vodu z tohoto oleje a tím prodloužit životnost oleje a snížit poruchovost strojních systémů až o 80%.

JAK TO PROBÍHÁ?

  • Velikost jednotlivých hydraulických náplní min. 100 litrů a více
  • Místo prováděné filtrace u zákazníka – území Moravy

Doba filtrace jednoho stroje je individuální a závislá na konkrétním znečištění hydraulického oleje. Při této filtraci je dbáno na 100% provedení a kvalitu vyfiltrovaného oleje.

Cena za provedení kompletní filtrace včetně rozboru na mechanické nečistoty před a po filtraci se stanovuje individuálně dle znečištění oleje.

Dále nabízíme ultrazvukové čištění

Mimo filtrování hydraulických olejů naše firma nabízí službu v oblasti proprání a kompletního vyčištění sacích košů a tlakových filtračních vložek. Toto čištění se provádí v ultrazvukové lázni, kde pomocí speciálních uvolňovacích prostředků a pomocí 3 zónového ultrazvuku, jsme schopni prodloužit životnost těchto filtrů několikanásobně. Samostatné čištění v ultrazvuku se provádí min. 4krát (vždy je závislé na konkrétním znečištění filtru). Po pročištění v ultrazvukové pračce dosahuje cca až 95% schopnosti nové filtrační vložky.

logo

MADOIL s.r.o.

Sovadinova 3552/10a, 690 02 Břeclav

Volejte ZDARMA: 800 213 214

info@madoil.cz www.madoil-servis.cz www.madoil-shop.cz www.madlube.cz www.olejnicka.cz

Po - Pá 7:00 - 16:30 | So: 8:00 - 11:00