O nás

Společnost MADOIL s.r.o. vznikla v roce 1996. Zabezpečujeme dodávky olejů, maziv, speciálních produktů, a to nejen pro drobné odběratele, ale především pro průmyslové závody, dopravní a zemědělské firmy. Specializací naší společnosti je poskytovat odběratelům kompletní tribologický servis včetně filtrace, aditivace a ekologické likvidace olejů.

Pár slov zakladatele

Auta, motory a různé typy průmyslových strojů mě odjakživa zajímaly. Když jsem se v 90. letech rozhodoval, v čem začít podnikat, zamyslel jsem se v první řadě nad tím, co umožňuje tak složitému stroji, jakým je motor, převodovka či průmyslový stroj zajistit bezproblémový chod. Olejová náplň v každém stroji se vždy dá chápat jako pomyslná krev, která zajišťuje správný a bezporuchový chod. Každá olejová náplň je vždy jiná a dá se z ní přesně vyčíst, tak jako z lidské krve mnoho informací. A to byla pro mě vždycky velká výzva.

Ve svém podnikání jsem se zaměřil na to, co je v každém stroji nejdůležitější – a to je mazání. Proto se naše společnost již více jak čtvrtstoletí stará o to, abychom Vám vždy zajistili to nejlepší v oblasti mazání a paliv.

Motto naší firmy zní:

„VAŠE STAROSTI JSOU NAŠIM KONÍČKEM"

Abychom naše služby a poradenství v oblasti olejů v našem areálu ještě více rozšířili, spustili jsme v roce 2014 také autoservis. Zde Vám s profesionálními přístroji odborně vyměníme provozní kapaliny ať už v motoru tak i v převodovce, provedeme diagnostiku vozidla, vyměníme pneumatiky apod.

Naše firma se také specializuje na prodej motorové nafty. A ne ledajaké. Vzhledem k tomu, že autům skutečně rozumíme, spokojíme se jen s tím nejlepším. Naše vysoce aditivovaná nafta MOL Extra Drive Diesel se vyznačuje skvělými vlastnostmi při provozu dieselového motoru, a to hlavně v zimním období.

Zdeněk Dvořák st.

majitel společnosti

Co nabízíme

Již z názvu naší společnosti je patrné, že oleje a provozní kapaliny jsou jednou, nikoliv však jedinou komoditou, kterou se naše firma zabývá. Zabýváme se také:

Jsme hrdými držiteli certifikátů systému managementu kvality a environmentu ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

MADOIL v číslech

26

let
na trhu

Stále na stejné adrese v Břeclavi v Sovadinově ulici.

5k+

Spokojených zákazníků

6k+

Nabízených produktů

98%

Pozitivních hodnocení

30k+

ks skladových sásob

MADOIL v obrazech…

Prohlédněte si několik snímků areálu firmy MADOIL s.r.o. v Sovadinově ulici v Břeclavi, kde sídlí již řadu let. Oleje, a nejen ty motorové, průmyslová maziva, motorovou naftu... to vše najdete v našich jasně žlutých budovách.

logo

MADOIL s.r.o.

Sovadinova 3552/10a, 690 02 Břeclav

Volejte ZDARMA: 800 213 214

info@madoil.cz www.madoil-servis.cz www.madoil-shop.cz www.madlube.cz www.olejnicka.cz

Po - Pá 7:00 - 16:30 | So: 8:00 - 11:00