Titulní strana  •Tipy a rady  •Pozor na nezvané hosty pod kapotou

22/10   Pozor na nezvané hosty pod kapotou

Mohou Vám znemožnit ranní nastartování vozu.

Blížící se zima a nízké teploty lákají různá zvířátka, především kuny, do teplých míst. Do domu se jim většinou nepodaří proniknou. Která místa jsou pro ně ale ideální jsou zaparkovaná vozidla před domem. Přes den máte auto v provozu, večer se vrátíte domů, necháte auto stát před domem a vyhřátý motor je pro ně ideálním místem, kam se před venkovním chladem schovat. Když už se ukryjí do motorového prostoru, tak se většinou i pustí do okusování kabelů, hadiček nebo hlukovou izolaci na kapotě.

Ráno se potom nestačíte divit, co všechno vám v motorovém prostoru tato zvířátka napáchala. V nejhorším případě nenastartujete a budete muset vyhledat specializovaný servis, aby Vám rozkousané kabely a hadičky opravil. V tom lepším případě budete mít rozkousanou izolaci na kapotě nebo nanošené různé jídlo, které si zvenku přitáhla.

Tomuto všemu se dá předejít sprejem na odpuzení kun – Cyklon Anti-kuna.

Anti – kuna sprej vytváří ochranný film v motorové části vozidla, který spolehlivě odpuzuje kuny, které se v motorovém prostoru ještě teplého auta rády vyhřívají. Sprej je vyroben tak, že se dá aplikovat i na pohyblivé části automobilu.

Sprej Cyklon Anti-kuna si můžete zakoupit na našem e-shopu nebo na prodejně.

logo

MADOIL s.r.o.

Sovadinova 3552/10a, 690 02 Břeclav

Volejte ZDARMA: 800 213 214

info@madoil.cz www.madoil-servis.cz www.madoil-shop.cz www.madlube.cz www.olejnicka.cz

Po - Pá 7:00 - 16:30 | So: 8:00 - 11:00