03/03   Rozvoz motorové nafty

Do Vaší firmy nebo třeba až na pole….

Motorová nafta MOL Extra Drive Diesel® vyhovuje těm nejpřísnějším technickým požadavkům vozidel se vznětovými (dieselovými) motory.

Díky použití aditivační přísady vyrobené přímo pro Skupinu MOL, kvalita a užitkové vlastnosti motorové nafty MOL EXTRA DRIVE DIESEL® vyhovují jakostním požadavkům dle platné legislativy a zároveň ji tyto požadavky v podstatných parametrech i převyšují. Palivo ošetřené detergentní přísadou vyhovuje těm nejpřísnějším aplikačním požadavkům vozidel se vznětovými motory a zabezpečuje jejich provoz za velmi výhodných ekonomických podmínek.

Díky komplexní aditivaci paliva má naše motorová nafta vliv na:

Špičková celoroční aditivace motorové nafty je v zimním období doplněna zimními přísadami, které zlepšují filtrovatelnost a nízkoteplotní stabilitu paliva zimního typu.

Motorovou naftu Vám dovezeme

Nemůžete se svým strojem nebo vozidlem zajet ke klasické pumpě nebo je pořád v zápřahu? V tom případě jste odkázáni na to, že Vám někdo motorovou naftu musí dovézt.

Naše firma je schopna motorovou naftu dovézt přímo do Vašeho družstva nebo třeba až na pole. Naftu rozvážíme v rádiusu 40 km od Břeclavi. Naše vozidlo je vybaveno 1000L kontejnerem s vlastním čerpadlem a cejchovaným počítadlem. Podle fakturace máte tedy naprosto přesný přehled, kolik jste za daný měsíc vyčerpali nafty. 

Komu jsme schopni motorovou naftu dovézt?

Motorovou naftu jsme schopni přivézt všem, kteří mají svůj stroj v permanentním zápřahu, je stacionární nebo svojí velikostí není schopný přijet na běžnou pumpu. Motorovou naftu běžně rozvážíme do:

Více o motorové naftě MOL Extra Drive Diesel®

logo

MADOIL s.r.o.

Sovadinova 3552/10a, 690 02 Břeclav

Volejte ZDARMA: 800 213 214

info@madoil.cz www.madoil-servis.cz www.madoil-shop.cz www.madlube.cz www.olejnicka.cz

Po - Pá 7:00 - 16:30 | So: 8:00 - 11:00